C-data kondigt met trots het partnership met CloverETL aan!
CloverETL & C-data werken al geruime tijd samen en nu was de tijd gekomen om deel te nemen aan het vernieuwde partner programma van CloverETL.
CloverETL’s software geeft C-data de mogelijkheid om snel en robuust data te verzamelen en verwerken. Hiermee wordt de data klaargemaakt om te visualiseren.
C-data levert niet alleen CloverETL licenties, maar wij richten ons erop om CloverETL in uw organisatie te integreren.
Door uw data te structureren, inzicht te creëren en waarde toe te voegen aan uw data zorgt C-data ervoor dat klanten graag gebruik maken van de oplossingen die wij bieden.
Wilt u een demo of wilt u weten wat CloverETL voor u kan betekenen? Neem contact met ons op info@c-data.nl. Of download een gratis trial hier: www.cloveretl.com/download
Proost!
Tableau 2021.1 on the way! https://lnkd.in/dvVR2SB
Fijn dat we konden helpen! #ijspret #Reddingsbrigade https://twitter.com/VRZHZ/status/1361009598409375744
Hulpdiensten verleenden vanuit Bleskensgraaf, ism de gemeenten, hulp in het soms moeilijk bereikbare gebied. Reddingsbrigade @KNBRD hielp en verzorgde met 50 vrijwilligers toezicht op slechte stukken ijs en kon, als dat nodig was, meteen hulp verlenen. Bedankt voor jullie inzet! 3
Vandaag hebben we een mooie bijdrage kunnen leveren door bij Zuid Holland Zuid te assisteren als ijswacht. Door de ingezette dooi geldt inmiddels het dringende advies niet meer op het ijs te gaan!
Deze taak sloot goed aan bij de oefening die gisteren heeft plaatsgevonden.
https://lnkd.in/dRtwcQT
https://lnkd.in/ddV8Xj6 https://lnkd.in/dGJYYXe
https://lnkd.in/ddA9y2r
https://lnkd.in/dVApZyx
https://lnkd.in/dwj6bES
https://lnkd.in/djmYCpx