DPG Media opname
Opname van een driedelige videoserie in samenwerking met DPG Media, dit keer bij Van Mossel Automotive Group.
Opname 2 staat erop! Samen met Job van den Berg brachten we een bezoek aan Van Mossel Automotive Group voor de driedelige videoserie in samenwerking met DPG Media Nederland.
Van Mossel Automotive Group groeit snel. Met veel locaties en diverse overnames werken ze met verschillende systemen. Daan van Lier vertelt hoe ze die systemen slim koppelen in plaats van alles te vervangen, zodat ze altijd over de juiste data beschikken. Chris van Doorn vult aan dat het bij Van Mossel niet draait om datagedreven werken op zich, maar om procesgedreven verbeteren, met data als fundament.
De afleveringen zijn te bekijken op de platformen van DPG Media Nederland. Tijdens Data Expo (11 september) vertelde Koenraad Bruins in de lezing Van Mossel: versnellen naar écht datagedreven werken meer over hoe de datastrategie van Van Mossel zorgt voor schaalbaarheid, wendbaarheid en duurzaam succes.